Adıyaman Belediyesi’nden Depremzedelere Yardım

Adıyaman Belediyesi, Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen Sincik ilçesine bağlı köy ve mezralarda bulunan depremzedelerin yaralarının sarılması amacıyla gıda ve battaniye yardımında bulundu.

Adıyaman Belediyesi’nden Depremzedelere Yardım
Adıyaman Belediyesi’nden Depremzedelere Yardım admin
Bu içerik 82 kez okundu.

31 Ocak 2020 Cuma günü Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen Sincik ilçesine bağlı köy ve mezralarda bulunan depremzedelerin yaralarının sarılması amacıyla gıda ve battaniye yardımında bulunan Adıyaman Belediyesi, bölge halkına umut oldu.

Depremden etkilenenlerin ihtiyaçlarının karşılanması için yoğun çaba gösteren Adıyaman Belediyesi Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) ile jandarma ekipleri köy ve mezralara yardım ulaştırdı. Zorlu coğrafi şartlara rağmen yer yer karla kaplanan köylere ulaşan ekipler, Aksu, Geçitli, Arıkonak, Çamdere, Çatbahçe, Söğütlübahçe ve Hasanlı köyleri ile İnlice beldesine bağlı mahallelerde gıda malzemesi ve battaniye dağıttı.

Yapılan yardımlarla ilgili bilgi veren Adıyaman Belediyesi yetkilileri yaptığı açıklamada, depremzedelere gıda ve battaniye dağıtarak maddi ve manevi destek olduklarını belirterek, “Depremzede ailelerimize elimizden geldiği kadar yanlarında olduklarımızı hissettirmek için buradayız. Yanımızda getirdiğimiz gıda ve battaniyeleri ailelerimize ulaştırdık. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
THY’nin iç hatlardaki bütün uçuşları belli oldu
THY’nin iç hatlardaki bütün uçuşları belli oldu
İletişim Başkanlığından dünya genelinde korona virüs durumu hakkında paylaşım
İletişim Başkanlığından dünya genelinde korona virüs durumu hakkında paylaşım

istanbul escort