GÜNCEL Haber Girişi : 25 Ocak 2024 14:40

AK Parti heyeti basın mensuplarıyla bir araya geldi

AK Parti heyeti basın mensuplarıyla bir araya geldi
AK Parti Adıyaman Milletvekilleri ve parti yöneticileri basın mensuplarıyla bir araya geldi.Perre Uygulama Oteli Toplantı salonunda düzenlenen programa,

AK Parti Adıyaman Milletvekilleri ve parti yöneticileri basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Perre Uygulama Oteli Toplantı salonunda düzenlenen programa, AK Parti Adıyaman Milletvekili Mustafa Alkayış, İl Başkanı Emrah Bulucu, Belediye Başkan Adayı Ziya Polat ile parti teşkilatı ve çok sayıda basın mensubu katıldı. AK Parti İl Başkanlığı öncülüğünde düzenlenen programda konuşan AK Parti İl Başkanı Emrah Bulucu, birlik ve beraberlik mesajları vererek 2024 yerel seçimlerine hazır olduklarını ve var güçleriyle seçimlere hazırlandıklarını dile getirdi.
Başkan Erkan Bulucu, aynı zamanda belediye başkan adaylığı açıklanan Ziya Polata güvendiklerini bu memleket için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını söyledi.
AK Parti Milletvekili Mustafa Alkayış ise, Adıyamanın yeniden ayağa kaldırmak ve depremin yaralarını sarmak için yoğun çalışmalar içerisinde olduklarını ve kentin yeniden ayağa kalması için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını dile getirerek yerel seçimlere hazır olduklarını söyleyerek, Belediye Başkan Adayı Ziya Polata ise hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Diğer partilere büyük bir oy farkıyla seçimleri kazanacaklarını vurgulayarak kendini tanıtan AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Ziya Polat, Adıyaman sevdalısını olduğunu ve Adıyamanı yeniden ayağa kalkması için yoğun çalışmalar içerisinde yer alacaklarını dile getirdi. Depremin yaralarını sarmak ve Adıyamanı yeniden iyi bir çıtaya yükselte bilmek için göreve hazır olduğunu söyleyen Başkan Adayı Ziya Polat, var güçleriyle gece gündüz demeden çalışacaklarını belirterek yapacakları hizmetlerden bahsetti.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.