MAGAZİN Haber Girişi : 23 Şubat 2024 16:26

Avrupada Türkiye rüzgarı: Türk kuaförler, Avrupa Şampiyonu

Avrupada Türkiye rüzgarı: Türk kuaförler, Avrupa Şampiyonu
Geçtiğimiz günlerde Arnavutlukun başkenti Tiranda düzenlenen Global Fashion Progress Uluslararası Yarışmaya katılan Eurocup Turkey Kuaför Milli Takımı,

Geçtiğimiz günlerde Arnavutlukun başkenti Tiranda düzenlenen Global Fashion Progress Uluslararası Yarışmaya katılan Eurocup Turkey Kuaför Milli Takımı, kuaför Erkan Engin önderliğinde Avrupa Şampiyonu oldu.
18-19 Şubat tarihleri arasında Arnavutlukun başkenti Tiranda gerçekleşen Global Fashion Progress Uluslararası Yarışmaya Eurocup Turkey Kuaför Milli Takımı katıldı. Tiranda bir otelde gerçekleşen uluslararası yarışmada 22 ülkenin milli takımları şampiyonluk için mücadele etti. Büyük çekişmeye sahne olan yarışmalarda Türk Milli Takımı, Mevsimlerin Dönüşümü adlı klasik kesim ile Avrupa Şampiyonu olarak büyük başarı elde etti. Yarışmada İtalya Milli Takımı 2inci olurken Montenegro ise 3üncü oldu.
Şampiyonluğun ardından açıklamalarda bulunan GFP Başkanı ve Milli Takım kaptanı Erkan Engin, Türkiyenin katıldığı her yarışmada şanlı bayrağımızı dalgalandırmaya inşallah devam edeceğiz. Takım olarak başardığımız bu anlamlı yarışmada bizlere destek olan başta Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Elazığ TSO Başkanı İdris Alan olmak üzere herkese teşekkür ederiz dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.