SPOR Haber Girişi : 09 Şubat 2024 20:01

Beşiktaş, Ernest Muçi transferini açıkladı

Beşiktaş, Ernest Muçi transferini açıkladı
Beşiktaş, profesyonel futbolcu Ernest Muçinin transfer sürecinin tamamlandığını KAPa bildirdi. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Muçi transferi
Beşiktaş, profesyonel futbolcu Ernest Muçinin transfer sürecinin tamamlandığını KAPa bildirdi. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Muçi transferi için Legia Varşova kulübüne toplam transfer bedeli olarak 10 milyon Euro ödeneceği ve oyuncuyla 3,5 sezonluk anlaşmaya varıldığı duyuruldu.
Beşiktaş, 22 yaşındaki Arnavut futbolcu Ernest Muçinin transfer sürecinin tamamlandığını KAPa bildirdi. Siyah-beyazlılardan Kamuyu Aydınlatma Platformuna yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Ernest Mucinin transferi konusunda kulübü ve kendisi ile anlaşmaya varılmıştır. Legia Varşova kulübüne toplam transfer bedeli olarak 10 milyon Euro ödenecektir. Oyuncu ile 2026-2027 sezonu sonuna kadar 3,5 sezon için anlaşmaya varılmıştır. Ayrıca sonraki satıştan elde edilecek net karın yüzde 10luk kısmı önceki kulübüne transfer ücreti olarak ödenecektir" ifadelerine yer verildi.
Futbola ülkesi Arnavutlukun FK Dinamo takımında başlayan 22 yaşındaki orta saha oyuncusu, kariyerinde Tirana ve Legia Varşovada forma giydi. Tiranada 54 resmi müsabakada 20 gol atan Muçi, Legia Varşovada ise 114 resmi karşılaşmada 21 kez gol sevinci yaşadı.