SİYASET Haber Girişi : 07 Şubat 2024 13:36

Bulucu, Cumhurbaşkanının Adıyaman programını açıkladı

Bulucu, Cumhurbaşkanının Adıyaman programını açıkladı
AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Bulucu, 8 Şubat Perşembe Günü Adıyamanı ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdo

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Bulucu, 8 Şubat Perşembe Günü Adıyamanı ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğanın yapacağı ziyaretlerle ilişkin açıklamalarda bulundu.
Cumhurbaşkanının Adıyamanda, oldukça yoğun programlarının olacağını dile getiren AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Bulucu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilk olarak Saat: 13:00de Üniversite Kapalı spor salonunda kalıcı sosyal konutların kura törenine katılacak. Daha sonra ise Yeni Mahalle Kapalı Spor Salonunda aday tanıtım programımız olacak. Bu programla birlikte ilçe adaylarımız da belirlenmiş olacak. Saat 15:30da ise Kahta ilçemize gelecek olan cumhurbaşkanımız, hastane caddesinde düzenleyeceğimiz mitinge katılacak. Bir sonraki ziyaretleri ise Sincik ilçemize olacak. Cumhurbaşkanımız Sincik meydanında halkımıza hitap edecek. Bu ziyaret gerçekten bizler için son derece anlamlı ve tarihi bir öneme sahip. Özellikle günün büyük bir bölümünü Adıyamanımıza ayırması cumhurbaşkanımızın Adıyamanımıza verdiği önemin bir göstergesidir. Bilindiği gibi Cumhurbaşkanımız Erdoğan, genel seçimlerde oy oranları bakımında şampiyon olan ilçelerimiz Sincik ve Kahtamızı ziyaret edeceklerini ifade etmişlerdi. Bu vesile ile hem Kahtada hem de Sincikte Cumhurbaşkanımız vatandaşlarımızla buluşacak. Depremden bu yana hiçbir zaman Adıyamanımızı yalnız bırakmayan cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyor bu vesile ile tüm hemşehrilemizi yarın ki programlarımıza davet ediyorum. Hazırlıklarımızı tamamladık. Bu noktada gece gündüz demeden çalışan merkez ilçe başkanlığımıza kadın kolları ve gençlik kolları başkanlığımıza ayrıca ilçe başkanlarımıza teşekkür ederim diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.