EĞİTİM Haber Girişi : 05 Şubat 2024 20:25

Malatyada 6 Şubatta okullar tatil edildi

Malatyada 6 Şubatta okullar tatil edildi
Kahramanmaraş merkezli depremlerde ağır hasar alan illerden olan Malatyada depremin yıldönümü nedeniyle 6 Şubatta tüm okullar tatil edildi.Malatya Valil

Kahramanmaraş merkezli depremlerde ağır hasar alan illerden olan Malatyada depremin yıldönümü nedeniyle 6 Şubatta tüm okullar tatil edildi.
Malatya Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerin yıldönümü dolayısıyla ilimizde düzenlenecek anma programı, vatandaşlarımız tarafından yapılacak kabristan ve taziye ziyaretleri dolayısıyla yoğunluk oluşabileceği değerlendirildiğinden ilk ve orta dereceli okullarda 6 Şubat 2024 Salı günü bir gün eğitime ara verilmiştir. Ayrıca anma programları ve kabristan ziyaretlerine katılacak kamu kurum ve kuruluşlarımızda çalışan personellerimize kamu hizmetini aksatmayacak şekilde kurum yöneticileri tarafından gerekli tedbirler alınarak her türlü kolaylık sağlanacaktır denildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.