EĞİTİM Haber Girişi : 02 Şubat 2024 15:03

Okul müdürleri toplantısı düzenlendi

Okul müdürleri toplantısı düzenlendi
Adıyamanın Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul müdürleri toplantısı düzenlendi.Kahta Bilim Sanat Merkezi (Kahta BİLSEM) Çok Amaçlı Salonun

Adıyamanın Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul müdürleri toplantısı düzenlendi.
Kahta Bilim Sanat Merkezi (Kahta BİLSEM) Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen toplantıda 2023-2024 eğitim-öğretim yılının birinci dönemi değerlendirildi. Okul İdarecilerinin katıldığı toplantıda yeni eğitim-öğretim yılında yapılacak olan çalışmalar ve planlamalar hakkında okul idarecilerine bilgi verildi.
İdareciliğin öncelikle sorumluluk gerektirdiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza daha iyi bir gelecek sağlama konusunda kararlı olduklarını söyledi. Eğitim ve öğretim yılının başarılı bir şekilde tamamlanması için okul idarecilerinin özverili bir şekilde çalışmaları gerektiğini kaydeden Müdür Başli, eğitim ve öğretim kalitesinin artırılmasına yönelik projelere ağırlık verilmesi gerektiğini belirtti.
Toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli, Şube Müdürleri ve okul idarecileri katıldı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.