SİYASET Haber Girişi : 09 Şubat 2024 16:48

Yeniden Refah Partisi yarın seçim beyannamesini açıklayacak

Yeniden Refah Partisi yarın seçim beyannamesini açıklayacak
Yeniden Refah Partisi İstanbul, Ankara ve İzmir büyükşehir belediyeleri için adaylarını da açıklayacağı seçim beyannamesini açıklayacak.Yerel seçim çalı

Yeniden Refah Partisi İstanbul, Ankara ve İzmir büyükşehir belediyeleri için adaylarını da açıklayacağı seçim beyannamesini açıklayacak.
Yerel seçim çalışmalarına hız veren Yeniden Refah Partisinin seçim beyannamesi 10 Şubat Cumartesi günü açıklanıyor. Ankara Atatürk Spor Salonundaki aday tanıtım programında başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere tüm il belediye başkan adayları duyurulacak. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakanın açıklayacağı beyanname Ahlaklı Belediyecilik başlığıyla açıklanacağı öğrenildi.
Beyanname, 22 başlık ve 100 maddeden oluşacak. Çocuklar, gençler, kadınlar, yaşlılar, engelliler için ayrı başlıkların olduğu beyannamede uyuşturucu ve LGBT ile mücadele, sokak köpekleri sorunu gibi toplumun önemli kesiminin şikayetçi olduğu hususlara değinilecek. Beyannamede kentsel dönüşüm, yoksullukla mücadele, nepotizm ve şeffaf belediyecilik gibi hususlara özel olarak yer verilecek.
Beyannamede Yeşil şehirler, kentlerde kreş hizmetleri, sadece kadınların kullanabileceği toplu ulaşım araçları, orman parkları, e-spor ve drift pistleri gibi vaatler de yer alacak.
İstanbul, Ankara ve İzmir adayları da açıklanacak
Saat 11.00de başlaması beklenen programda Genel Başkan Erbakanın İstanbul, Ankara ve İzmir adaylarını açıklayacak.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.